Zmień rozmiar tekstu A A A Zmień kontrast

Przekazy Western Union

Przekazy Pieniężne szybko i bezpiecznie.

wu.gifW ofercie Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej znajduje się  możliwość  korzystania z usług Western Union, stosowanego od wielu lat  na świecie systemu szybkiego przesyłania pieniędzy między odbiorcami i nadawcami poza granicami danego państwa. 

Światowym liderem na rynku szybkich przekazów pieniężnych jest właśnie firma Western Union. Jego klienci mogą łatwo i bezpiecznie przekazać pieniądze do ponad 530 tys. placówek w wielu krajach. Western Union jest amerykańską firmą ze 160-letnią tradycją. W  Polsce działa szeroka sieć placówek Western Union i jego partnerów oferujących usługi osobom prywatnym.

Dodać należy, że obsługa krajowych i międzynarodowych przekazów pieniężnych prowadzona jest na rzecz i z polecenia tylko osób fizycznych.  

Najpoważniejszym atutem Western Union jest globalny zasięg działania firmy, a także błyskawiczny czas realizacji zleceń. W ciągu kilkunastu minut od przyjęcia zlecenia, pieniądze dostępne są w jednym z dowolnie wybranych 200 krajów świata. Dużym atutem jest też łatwy sposób korzystania z usług Western Union i bezpieczeństwo transakcji.

Aby korzystać z tych usług odbiorca lub nadawca pieniędzy nie muszą mieć konta w banku.  Wystarczy wypełnić formularz, wpłacić pieniądze i otrzymać  numer kontrolny przekazu, który podaje się  telefonicznie odbiorcy. Z tym numerem  odbiorca, wypełniając odpowiedni formularz odbiera przekaz we wskazanym przez nadawcę banku.

Usługi Western Union są dostępne w następujących placówkach Banku:
w Centrali w Białej Rawskiej oraz Błędowie, Brwinowie, Cielądzu, Grójcu, Milanówku, Mogielnicy, Mszczonowie, Nowym Mieście nad Pilicą, Podkowie Leśnej, Rawie Mazowieckiej, Regnowie, Tarczynie, Tomaszowie Mazowieckim, Ujeździe, Warszawie, i  Żabiej Woli.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SiteLock

© 2024 Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej