Zmień rozmiar tekstu A A A Zmień kontrast

PAYBYNET

Paybynet – to system gwarantowanych natychmiastowych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta.

Informacje podstawowe

Zalety:

Bezpieczeństwo – system Paybynet został opracowany i jest obsługiwany przez Krajową Izbę Rozliczeniową, która gwarantuje wiarygodność usługi oraz bezpieczeństwo

Wygoda – dane potrzebne do przelewu w systemie bankowości internetowej Internet Banking są uzupełniane automatycznie.

Szybkość – pieniądze od razu trafiają na konto sklepu internetowego w którym dokonałeś zakupów. Czas realizacji zamówienia ulega skróceniu.

Oszczędność – przelewy z wykorzystaniem Paybynet są całkowicie bezpłatne.

Z Paybynet zapłacisz nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, możesz poprzez Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Więcej informacji na temat usługi Paybynet oraz wykaz sklepów, w których można dokonać płatności - na stronie http://www.paybynet.pl/

Korzystanie z Paybynet

Jak korzystać z Paybynet?

  1. W chwili dokonywania zakupów w sklepie internetowym, który akceptuje płatności w systemie Paybynet, przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać Paybynet, a po wyświetleniu strony serwisu – kliknąć logo Grupa BPS – Bank Polskiej Spółdzielczości, a następnie wybrać województwo łódzkie i Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej.
  2. Automatycznie następuje przekierowanie na stronę logowania do Internet Bankingu.
  3. Po udanym zalogowaniu wyświetla się strona z danymi do przelewu, system poprosi o zaakceptowanie przelewu, który został wygenerowany.
  4. Sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki temu Sprzedający może przystąpić do realizacji zamówienia.
ZNAJDŹ PLACÓWKĘ
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SiteLock

© 2024 Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej