Bank Spółdzielczyw Białej Rawskiej

Nagłówek

Google Pay

Z rozwiązania mogą skorzystać posiadacze kart debetowych i kredytowych.
Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem operacyjnym Android.

Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc w całej Polsce oraz za granicą – sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie znajduje się jeden z poniższych symboli:

Jak korzystać z Google Pay ?


Pobierz aplikację Google Pay

Posiadacz karty w każdym momencie może zobaczyć historię swoich płatności w aplikacji. Do aplikacji Google Pay można dodać wiele kart i podczas płatności korzystać z dowolnej z nich.

Bezpieczeństwo

Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty na kilka sposobów. Przede wszystkim dane Twojej karty są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. Korzystając z Google Pay, sprzedawca widzi numer konta wirtualnego przypisany do Twojej karty, której dane pozostają bezpieczne.

Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia – gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego.

Bankowość elektroniczna

Zapraszamy do korzystania z internetowego dostępu do rachunku.

Zaloguj się Zaloguj się