Bank Spółdzielczyw Białej Rawskiej

Nagłówek

Płatności internetowe kartą kredytową

W celu zwiększenia bezpieczeństwa, od dnia 1 lutego 2015 roku obowiązują nowe zasady płatności transakcji internetowych kartą  kredytową.

Wprowadzono:

  • dzienny limit dla transakcji internetowych - jest to kwota w ramach dziennego limitu dla transakcji bezgotówkowych, do wysokości której Użytkownik karty kredytowej będzie mógł dokonywać płatności w Internecie w ciągu jednego dnia;
  • dodatkowe zabezpieczenie transakcji internetowej 3D Secure - jest to sposób potwierdzania transakcji internetowych u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia, polegający na podaniu Hasła 3D Secure otrzymanego na numer telefonu komórkowego.

    Limit dla transakcji internetowych kartą kredytową ustala Kredytobiorca w ramach indywidualnego limitu bezgotówkowego. W celu odblokowania płatności kartą w Internecie, Posiadacz rachunku powinien zgłosić się do Placówki Banku celem określenia dla poszczególnych Użytkowników kart wysokości dziennego limitu transakcji internetowych.

    W celu realizacji płatności kartą kredytową transakcji internetowych Użytkownik karty powinien:

1) uzupełnić/ zaktualizować numer telefonu komórkowego w Placówce Banku

oraz

2) aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

1) wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;

2) podać numer PESEL;

3) wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej lub konsultantami Infolinii - 24h Obsługa Klienta (Grupa BPS) pod numerem +48 86 215 50 00 czynnej 7 dni w tygodniu, całą dobę.

Bankowość elektroniczna

Zapraszamy do korzystania z internetowego dostępu do rachunku.

Zaloguj się Zaloguj się