Bank Spółdzielczyw Białej Rawskiej

Nagłówek

Informacje o osiągnieciach banku

  2017

Bank w czołówce największych banków spółdzielczych w kraju

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej po raz kolejny znalazł się w czołówce największych banków spółdzielczych – zajął 3 miejsce w kategorii „Największe banki” w Krajowym Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze” edycji 2017 r. miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”.

  2016

Odznaka Honorowa dla Prezesa Banku

Podczas tegorocznych obrad „Forum Liderów Bankowości Spółdzielczej 2016” , które miało miejsce 13.09.2016 r. Pan Witold Morawski, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej, decyzją Walnego Zgromadzenia Związku Banków Polskich został wyróżniony Odznaką Honorową Związku Banków Polskich.

Bank w czołówce największych banków spółdzielczych w kraju

19 maja 2016 r. podczas VIII Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej został nagrodzony w Krajowym Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze” edycja 2016 miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”.

  2015

Bank w czołówce największych banków spółdzielczych w kraju

19 maja 2015 r. Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej została nagrodzony w Krajowym Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze” miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”.

  2014

Bank Liderem w Grupie BPS w 2013 roku

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej otrzymał Tytuł Lidera jako jeden z 6 nagrodzonych Banków w konkursie „Najlepszy Bank Spółdzielczy Zrzeszony z Bankiem BPS w 2013 roku”.

Bank w czołówce najlepszych banków spółdzielczych w kraju.

Podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki Krajowego Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze” - edycja 2014, miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”. Banki oceniano w dwóch kategoriach głównych: I. „Największe banki”, II. „Najefektywniejsze banki”.

  2013

Po raz kolejny Nasz Bank jest najlepszy w Zrzeszeniu BPS

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej zajął I miejsce i otrzymał tytuł Super Lidera Zrzeszenia BPS 2012. Nadmieniamy, że wyżej wymieniony konkurs jest organizowany od 2006 r.

Miło nam jest poinformować Państwa o kolejnej nagrodzie dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej znalazł się na I miejscu w XIV edycji Rankingu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych pod nazwą "Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce" w kategorii Banków Spółdzielczych o sumie bilansowej powyżej 200 mln zł

Kolejna nagroda dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej.

Miło nam jest poinformować Państwa o kolejnej nagrodzie dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej w konkursie "Gazety Bankowej" jako "Najlepszy Bank Spółdzielczy 2013"

Wysoka pozycja w Krajowym Rankingu

Miło nam jest poinformować Państwa o wysokiej 6 pozycji Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej w Krajowym Rankingu "Wyróżniające się banki spółdzielcze" – edycja 2013.”

  2012

Wysoka pozycja w rankingu "Rzeczpospolitej"

Na łamach „Rzeczpospolitej” z 24.07.2012 r. ukazał się ranking Banków spółdzielczych za 2011 r. w którym Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej w rankingu ogólnym znalazł się na 7 miejscu. W porównaniu do zeszłegoroku awanasował o 3 pozycje.

Wysoka pozycja w Krajowym Rankingu

Redakcja miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy” na podstawie badań ankietowych 574 banków spółdzielczych działających na koniec 2011 roku przedstawiła 100 najlepszych BS-ów w dwóch kategoriach.

  2011

Kolejne wyróżnienie dla naszego Banku

22 listopada 2011 r. odbyło się Zgromadzenie Prezesów Banków Spółdzielczych Zrzeszonych z Bankiem BPS S.A. w trakcie, którego ogłoszone zostały wyniki konkursu „Najlepszy Bank Spółdzielczy Zrzeszony z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A.”.

Wysoka pozycja w rankingu "Rzeczpospolitej"

Na łamach „Rzeczpospolitej” z 22.06.2011 r. ukazał się ranking Banków spółdzielczych w którym Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej w rankingu ogólnym znalazł się na 10 miejscu, wśród 280 badanych banków spółdzielczych.

Nasz Bank w czołówce najlepszych banków spółdzielczych w kraju.

Miesięcznik „NBS” wyróżnił 100 czołowych banków spółdzielczych w dwóch kategoriach: „Największe banki” oraz „Najefektywniejsze banki”. Ranking został sporządzony na podstawie badań 576 działających w Polsce banków spółdzielczych.

  2010

Najszybciej rozwijający się Bank – nagroda KZBS

16 lipca 2010 r. podczas obchodów XIV Krajowego Święta Bankowości Spółdzielczej w Licheniu, Prezes KZBS Jerzy Różycki przyznał nagrody specjalne Zarządu KZBS.

Debiut BS Biała Rawska na rynku Catalyst

28 lipca 2010 r. na rynku Catalyst Giełdy Papierów Wartościowych zadebiutowały obligacje Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej, banku BPS i trzech innych banków spółdzielczych.

  2009

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej - Super Lider 2008

W dniu 19 listopada 2009 roku wyróżniono najlepsze Banki zrzeszone w Grupie BPS w ramach konkursu na „Najlepszy Bank Spółdzielczy Zrzeszony z Bankiem Polskiej Spółdzielczości SA”.

„Orzeł Agrobiznesu” dla BS w Białej Rawskiej

8 września 2009 r. w pałacu Szustra w Warszawie wicemarszałek Sejmu RP Ewa Kierzkowska wręczyła statuetki Orzeł Agrobiznesu firmom z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, które odniosły sukces rynkowy w ostatnim okresie.

Wyróżnienie specjalne dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej

4 lipca br. podczas obchodów XIII Krajowego Święta Spółdzielczości Bankowej w Kwidzynie w ramach X edycji rankingu „Najlepszy Bank Spółdzielczy w 2009 roku” Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej otrzymał Wyróżnienie Specjalne w grupie bilansowej powyżej 200 mln PLN.

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej w gronie najlepszych Banków Spółdzielczych

W ramach rankingu Najlepsze Banki 2009 „Gazeta bankowa” ( z dnia 29.06.2009 r.) zaprezentowała wyniki banków spółdzielczych. W rankingu ogólnym trzeciej edycji najlepszych banków spółdzielczych nasz Bank zajął drugie miejsce, awansując z miejsca piątego zajętego rok temu...

Ranking najlepszych Banków Spółdzielczych

Na łamach „Rzeczpospolitej” z 26.06.2009 r. ukazał się ranking Banków spółdzielczych w którym Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej w rankingu ogólnym znalazł się na 10 miejscu, awansując z miejsca 12 ( zajętego za 2007 rok)...

Nagrody Miesięcznika Bank - 50 największych banków w Polsce

W dniu 23 czerwca w Klubie Bankowca odbyła się uroczysta Gala z okazji ogłoszenia wyników rankingu „50 Największych Banków w Polsce 2009” Miesięcznika Finansowego BANK. Była to 14-sta edycja rozdania tych prestiżowych nagród. Wielkość Banku była badana pod względem sumy bilansowej.

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej w Rankingu Gazety Bankowej – 100 Największych Instytucji Finansowych w Polsce

W wydaniu z dnia 8 czerwca 2009 Gazeta Bankowa opublikowała wyniki rankingu 100 największych instytucji finansowych. Analizie, podlegały kategorie za 2008 rok wg: (poziomu przychodów, dynamiki pozycji rynkowej, efektywności oraz relacji zysków do przychodów i średni poziom aktywów).

Prestiżowa nagroda miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy” dla BS w Białej Rawskiej

Miesięcznik „NBS” wyróżnił 100 czołowych banków spółdzielczych w dwóch kategoriach: potencjału rozwoju (suma bilansowa, wynik finansowy netto, kredyty, depozyty, rachunki osób fizycznych i prawnych) oraz efektywności działania (dynamika wyników).

„Orzeł Agrobiznesu” - nominacja dla BS w Białej Rawskiej

6 maja 2009 r odbył się finał XXVII edycji konkursu o tytuł „ Orła Agrobiznesu”. Ten szanowany w sektorze rolno- spożywczym konkurs, ma zadanie wyłaniać i nagradzać te instytucje, przedsiębiorstwa i osoby, których działalność wspomaga rozwój rolnictwa oraz gospodarki żywnościowej, a także ma za zadanie promować działania i sukcesy odnoszone w tej części gospodarki narodowej.

  2008

„SUPER LIDER 2007” DLA BS W BIAŁEJ RAWSKIEJ

To jedno z ważniejszych wyróżnień dla Banku w całej jego historii. Od niedawna Zrzeszenie Bank Polskiej Spółdzielczości SA organizuje doroczny konkurs na „Najlepszy Bank Spółdzielczy w grupie BPS”. W konkursie tym bierze udział 350 banków spółdzielczych, tworzących to Zrzeszenie.

Konkurs - Gepardy Biznesu 2008

Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej zajął II miejsce w Konkursie Gepardy Biznesu 2008 w kategorii „Najdynamiczniejszy polski bank spółdzielczy w grupie o sumie bilansowej od 100 mln zł do 200 mln zł 31 grudnia 2004 r.” (1 październik 2008 r.)

Gepardy Biznesu roku 2007

W dniu 14 maja 2008 r. odbyła się Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Łódzkiego. Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej otrzymał wyróżnienie w kategorii "Najdynamiczniejszy bank spółdzielczy województwa łódzkiego".

„Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce”

Specjalne wyróżnienie dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej w IX edycji rankingu „Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce” za wzorowe wyniki w rywalizacji o miano najlepszego Banku Spółdzielczego w roku 2007 organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. ( 05 lipiec 2008 r)

„Najefektywniejsze Banki Spółdzielcze” oraz „Największe Banki Spółdzielcze”

Na corocznym Krajowym rankingu „Wyróżniające się Bank Spółdzielcze” organizowanym przez redakcję miesięcznika „Nowoczesny Bank Spółdzielczy”, Bank Spółdzielczy w Białej Rawskiej otrzymał nagrody...

„Wyróżniające się Banki Spółdzielcze”

Certyfikat dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej poświadczający że Bank został zakwalifikowany do 100 najlepszych banków Spółdzielczych w Krajowym rankingu „Wyróżniające się Banki Spółdzielcze”.

  2007

„Najlepszy Bank Spółdzielczy Zrzeszony z BPS w roku 2006”

Wyróżnienie w I edycji konkursu „Najlepszy Bank Spółdzielczy Zrzeszony z Bankiem Polskiej Spółdzielczości w roku 2006”. (28 listopad 2007 r.)

„Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce”

II miejsce w grupie bilansowej powyżej 200 mln PLN oraz za osiągnięte wyniki w 2006 r. dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej w VIII edycji rankingu „Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce” organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. (lipiec 2007 r)

  2006

„Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce”

Bank zajął II miejsce w grupie bilansowej powyżej 200 mln PLN oraz za osiągnięte wyniki w 2005 r. w VII edycji rankingu „Najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce” organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. (lipiec 2006 r)

„Najdynamiczniejszy bank spółdzielczy”

Wyróżnienie dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej w I edycji konkursu „Gepardy Biznesu” A.D. 2006 w kategorii „Najdynamiczniejszy bank spółdzielczy” (09 czerwiec 2006 r.)

  2004

„Wyróżniające się Banki Spółdzielcze”

Bank laureatem VII edycji ogólnopolskiego rankingu „Wyróżniające się Banki Spółdzielcze” organizowanego przez miesięcznik finansowy Nowoczesny Bank Spółdzielczy. (8 październik 2004 r.)

  2002

„Efektywność” - Ranking Polskich Banków Spółdzielczych

Zajęcie punktowanego miejsca w kategorii „Efektywność” Rankingu Polskich Banków Spółdzielczych 2002. (czerwiec 2002 r.)

  2001

„Wyróżniający się bank spółdzielczy”

Tytuł „Wyróżniający się bank spółdzielczy” dla Banku Spółdzielczego w Białej Rawskiej w IV edycji ogólnopolskiego konkursu Miesięcznika Finansowego BANK. ( 26 czerwiec 2001 r.)

Ranking Polskich Banków Spółdzielczych

Zajęcie punktowanego miejsca w drugiej edycji rankingu Polskich Banków Spółdzielczych na najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce za rok 2000. (11 maj 2001 r.)

Bankowość elektroniczna

Zapraszamy do korzystania z internetowego dostępu do rachunku.

Zaloguj się Zaloguj się